• kedd10:00–20:00
  • szerda10:00–20:00
  • csütörtök10:00–20:00

Az üzletről

Kezdőoldal - Balatonkarting | Balatonkarting a Dunántúl egyik legszínvonalasabb fedett gokart pályája. A pálya nagyon technikás, 360m hosszú és 20 kanyar van rajta.

26.11.2023
Nagyon szuper pálya. Minden korosztály kipróbálhatja a tudását. A nézök is kényelmesen tudják követni a futamokat. A büfé is nagyonjó. Minden nagyon tiszta. A személyzet profi. Mindent megtesztenek azért, hogy mindenki jól érezze magát. A tulajdonos nagyon rugalmas, segítőkész, végtelenül türelmes. Aki teheti, kerresse fel,nem fog csalódni.
Csaba Litkei
24.10.2023
Modern, izgalmas pálya, előzésre nem sok lehetőség van. A kék zászlós megoldás érdekes, jó ötlet. A személyzet kedves, az egész környezet profi. Mindenképp érdemes idelátogatni, akár gyerekekkel is. Persze csak ha szereted a száguldást és a benzingőzt. :)
Ferenc Csikai
04.10.2023
Teljesen tökéletes volt minden!Dani nagyon kedves,segítőkész ,jó fej srác !Tisztaság és hibátlan környezet jellemezte az egész környezetet!Hatalmas élmény volt az egész családnak!Mindenkinek ajánlom!Mi még biztosan visszatérünk !
Benesch-Tamási Tímea
12.09.2023
Szuper palya, kedves szemelyzet. De a befizetett 3 kort kozel 3 ora volt teljesiteni. A 8 perces kor utan kerek egy orakat ultunk malmozva odafont. Ezen javitani kellene valahogy.
Roland Takács
10.09.2023
1.Időpontot foglalni felesleges, úgy sem akkor mész amire foglaltál, a 3*8 percet 3 óra alatt sikerült abszolválni. 2. Számomra megdöbbentő, a személyzet hozzá nem értése illetve hiánya. A zászlójelzéseket egyáltalán nem tudják kezelni. Az előttünk lévő csapat versenyén egyáltalán nem volt sportbíró a futamon, a srácok a gokartból kiszállva egymást tolták irányba, hogy tovább tudjanak haladni az amúgy rendkívül szűk pályán. A mi futamainkon sem volt máskép….3. A gokartok minősége vállalhatatlan, volt ami már a rajtban leállt, persze kiküldtek ,bírt is 3 kanyart. Sárga zászló hiányában a versenyzőtársam kis híján belém jött. 2. Futamon a pedálok csúsztak el, ott is félre kellett állnom. Mivel megoldás nem lett rá az egész futam sárga zászló alatt ment le. A táblagépek egyáltalán nem működtek vagy nem is voltak.Kárpótlás persze nincs, egy vicc az egész. A pálya és az elgondolás amúgy nem rossz, csak hozzáértő személyzet meg működő gokartok kellenének hozzá. Amíg ez nincs biztosan elkerüljük a helyet mert nem hogy bosszantó ,de legfőképp veszélyes így gokartozni….
Dániel Szabó
05.09.2023
Egy nagyon igényes modern gokart pálya.Gokartok viszonylag újak jól karbantartottok kényelmesek gyorsak.A pálya jól tapad.Kanyargós technikás pálya előzésre nem igen alkalmas.Nagyon kedves segítő kész személyzet.Pályán több órát is el lehet tölteni a jó környezet miatt.Rendezvényre is alkalmas