Női - férfi mosdók. Büfé (szendvics, üdítő,tea, kávé) Viktor támogathatná ezt a nagy múltú egyesületet is. Rá férne egy felújítás.
12.11.2023
Szép nagy sporttelep, a WC az kritikán aluli ennyi emberre.
Zana Zoltán
13.10.2023
30 év kihagyással voltam újra itt. Most unokám focitornáján.Van ami változott van ami ugyanolyan mint utoljára láttam. A 400m futókör is megvan a régi pálya körül, de modern műfüves pályák is születtek azóta. Egy büfé, kávézó, nyitott leülőhely jó lett volna. De jár az 5 csillag
Bence Poliák
25.09.2023
Egy szokványos atlétikapálya. Itt volt megrendezve a 2018-as Diákolimpia országos döntője. Nincs bemelegítőkör, így érdekes helyeken kellett a bemelegítést végezni. A belső helye nagyon kicsi. Az egyik oldalában egy kis büfé található, melyben mindennek igazi pesti ára van. A mosdók tisztasága borzasztó volt. Nem szeretnék többet oda visszamenni.
D G
06.09.2023
A meccseken dobolnak és órákig zeng az egész környék. ennek a létesítménynek semmi keresnivalója a nyugalmas kertvárosban. nem tudom miért van megengedve a dobolás, elképesztően hangos és zavaró, főleg hétvégén és sötétedés után
Balogh Brigitta
04.09.2023
Jó lenne ha tiszteletben tartaná a vezetőség meg mindenki, hogy itt LAKNAK!!!!Este 8kor nem kellemes hallgatni a dobokat meg a ködkürtöt!!!! Azzal lehet menni egy fradi meccsre a belvárosba! És hétvégén se kellemes az üvöltő zenét és egyebeket hallgatni amikor kint a kertben vagy esetleg nyitott ablaknál lenne a családi ebéd! Ha füvet nyírni x ideig lehet szombaton, vasárnap meg egyáltalán akkor a sportelepen is korlátozzák a zajt mert nagyon idegesítő.
Tibor Bartos
03.09.2023
Remek sporttelep a XVI. kerületben. Több pàlya, zöld környezet, Parkoló- az autóval èrkezőknek is kielègítő parkolàsi lehetősèggel!
László Horváth
02.09.2023
8 éves unokám atlétikai csapatversenyén voltam. Jó hely, sok pályán fociztak, sokan atletizáltak