Ajánlott értékelések

Kuczi Benjamin
27.11.2023
CsepelRing
gondolkodtam hogy ajánlom e vagy nem ...ma voltunk 5 en és tegnap is voltamigazából a gokartok nekem tetszenek a pályán előzni szerintem nehéz de nem mondom hogy rossz ami szerintem nem jó és azonnali változást igényel az a versenycsomag ...a verseny csomag 24 perc gokartozás 3 részre osztva 10 ezer Ft ért ...oké kezdődik 8 perc edzés 4 perc kvalifikáció és 12 perc verseny....több helyen voltam már nem vagyok nagy gokartos de voltam egy pár helyen az hogy a verseny ugyan úgy időre megy és nem befutóra az szerintem nem oké....akkor vettem volna 3 futamos jegyet 8000 Ft ért és akkor 5 en pont 10 ezer Ft ot spórolunk de nem nem az ár a lényeg hanem az ár érték arány...egyáltalán nem éri meg verseny csomagot venni ezzel a lebonyolítással ...amúgy kedvesek alapjába véve nem mondhatom hogy rosszul éreztem magam de szerintem a versenycsomag így nem oké....
Zoltán Bodolai
04.11.2023
CsepelRing
Kicsi pálya de technikás. Jó gokartok. Fiatal szimpatikus személyzet. Jó árak. Bátran próbálja ki akit érdekel a gokart. Egy negatívum volt csak ami gyorsan orvosolható, hogy az öv folyamatosan akadályozott a kanyarodásban, mert folyton lecsúszott és egy ponttól nem tudtam tovább fordítani a kormányt. Nem tudták jobban meghúzni.
Zsolt Vadàsz
02.11.2023
CsepelRing
Minden nagyon jó voltA pályák és a gokartok is viszont volt egy öreg szerelő aki elég bunkó volt
Zoltán Briski
13.10.2023
CsepelRing
Hangulatos hely,nagyon jó árakkal,kedves személyzettel.A kültéri pályán az aszfaltra ráférne egy kis javitás,de ettől függetlenül lehet élvezni.
Viktor Bruckner
11.10.2023
CsepelRing
Végre kipróbálhattam a kültéri gokartpályát. Először kicsit féltem a sötétedés utáni vezetéstől, de nagyon jól látni, kiváló a világítás. Azt kell mondanom, hogy a jelenlegi burkolattal és gokartokkal egy az egyben hozza a nagyobb pálya+gyorsabb gokar világát, ugyanakkor sokkal kisebb a balesetveszély. Aki nyomja neki, nem fog csalódni, ütős élményben lesz része!
András Márté
16.09.2023
CsepelRing
Nagyon jó géppark, erős motorral. A benti pálya kicsit kicsi, ellenben a személyzet rendkívül segítőkész. Csak ajánlani tudom.
Vetró Viktor (Vakkancs)
07.09.2023
CsepelRing
Rövid, szűk pályák - a kültérin még csak-csak lehet előzni, de a beltérin esélytelen.A pultos hölgy, bár rugalmas volt, de eléggé szájhúzósan állt a dolgokhoz. Az idősebb pályabíró a legkisebb véletlen (!) koccanásra már figyelmeztette a csapatot (szándékos ütközés egyszer sem volt). Ha pedig valaki a falba áll, az idő a mentés idején is tovább pörög... (Márpedig ha a pályabírók nem figyelnek, eléggé lassú a mentés)Az pedig külön vicc, hogy a ,,Vadi új öveket nem lehetett normálisan megfeszíteni
Drotár Tamás Péter
06.09.2023
CsepelRing
A kültéri pályán voltunk, a pálya egész jó, a gokartok is egész gyorsak, viszont a biztonsági öv nálam folyton kilazult és lecsúszott a vállamról, ezért menet közben arra is kellett figyelni, hogy ne akadjon bele a kezem... ezt leszámítva jól éreztük magunkat és valószínüleg jövünk máskor is, kipróbálni a benti pályát :D
Norbert Erdei
02.09.2023
CsepelRing
Remek hangulat, kül- és beltéri pálya is van gokartozni, a gokartok a pályához képest kényelmesen gyorsak, van digitális köridő mérés. Projektoros 180° autó szimulátor is van a helyszínen